Zarf tipi paketleme makinası

ünlü makina ünlü makine

Zarf Tipi Paketleme Makinesinde Ünlü Makine olarak üretim yapmaklayız. İhtiyaca göre özel üretim, markalama, kodlama selefonlama tam otomatik makine üretiminde mühendislik ve uzmanlık alanımız olarak 1998 yılında itibaren sektörün öncü firmasıyız. Yurt içi ve Yut dışı müşteri portföyümüz ile sağlam alt yapı ile makine üretim hizmetlerimizde kesintisiz teknik destek ve servis hizmeti vermekteyiz. Bizden ayrılarak hatta projelerimizi çalarak bir çok firma kurulmuş fakat yetersiz teknik alt yapı ve bilgisizliktik nedeni ile bir çok firmayı müşteriyi zor durumda bırakan taklit firmalardan kaçınmanızı tavsiye ederiz.
Zarf tipi Makinelerimiz 50’yi aşkın ülkede kullanılmaktadır.
Bisküvi Paketleme Makinesi
Kare ve dikdörtgen şeklindeki küçük ve orta hacimli, kutuları tek parça veya sıra halinde sarmalamak için ideal ve kullanışlı bir makinadır Besleme işlemi manual olarak yapılabildiği gibi, ürünün üretim hattından geliş şekline göre, otomatik besleme de yapabilir. Makinada, OOP boy ayarı ve diğer kalıp değiştirme ayarları, tamamen mekanik olarak kolay ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Makina ile ayrıca istenirse, Açma Bandı aparatı takılarak, paketlenmiş kutuların kolayca açılması sağlanır. Tarih seri numarası kodlama cihazı ile de selefonun üstüne tarih ve seri numarası kodlaması yapılabilmektedir.
Kutu Paketleme Makinası
Ünlü Makine Yan yana dizilmiş sabun, bisküvi, gofret veya küçük hacimli kutuların bir arada multi-pack olarak paketlenmesi için ideal bir makinadır. Opsiyonlu olarak elevatör sistemi ile 2 sıra olmak üzere üst üste paketleme yapabilir. Besleme işlemi manuel olarak yapılabildiği gibi, ürünün hacmine, şekline ve üretim hattından geliş şekline göre, otomatik besleme de yapabilir. Makinada, OOP boy ayarı ve diğer kalıp değiştirme ayarlar, tamamen mekanik olarak kolay ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Makina ile ayrıca istenirse, açma bandı aparatı takılarak, paketlenmiş paketlerin kolayca açılması sağlanır ve tarih-seri numarası yazma cihazıyla da selefonun üstüne tarih ve seri numarası kodlanabilir.
Gofret Paketleme Makinesi
Ünlü Makine Yüksek, geniş, ağır, keskin yüzeyli ürünleri yatay sistemde paketlemek için tasarlanmıştır. ALM-2062 Gezer Çene Yatay ambalaj makinası; Gıda sanayinde, Kozmetik ve Temizlik Sanayinde, Oto Sanayinde, Medikal ürünler  Elektrik malzemeleri  Mobilya aksesuarları PVC pen sistemleri, Beyaz eşya malzemeleri, Oyuncak, Hediyelik eşya vb. ürünlerin paketlenmesinde kullanılabilir. Bu makina sadece Polietilen ( Naylon ) ambalajlar ile çalışılabilir ve her türlü tarih kodlama cihazı ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Makina da ayrıca Etiket ve Panç sistemi uygulanabilir. Makinanın ön panelindeki dokunmatik ekranından tüm ayar fonksiyonlarına ulaşma imkanı sağlanmaktadır. Isı ayarları paket kesim boyu ile birlikte fotosel ayarları aynı zamanda dakikadaki üretim sayısı, paketlenmek istenen ürün sayısı gibi özellikleri ekrandan görebilir ve ayar yapılabilir.
 

Top